فرش کاشان

عوامل تاثیرگزار بر قیمت فرش مسجدی

قیمت فرش مسجدی
5/5 - (4 امتیاز)

قیمت فرش مسجدی

عوامل تاثیرگزار بر قیمت فرش مسجدی

قیمت فرش مسجدی و یا همان سجاده فرش بستگی به عوامل زیادی دارد. که در این مقاله هر یک از عوامل تاثیرگزار بر قیمت فرش مسجدی را با توضیحات ویژه خدمت شما عزیزان معرفی می نماییم:

اولین عامل : نخ سجاده فرش

به طور کلی نخ هایی که در سجاده فرش بکار می روند: نخ پلی استر ، تک نخ ، ورژن ، اکرولیک و اکرولیک هیت ست شده

بهترین نخ بکار رفته در فرش و نیز سجاده فرش نخ اکرولیک هیت ست شده می باشد این نخ نه تنها کیفیت بالایی دارد بلکه در ظاهر فرش نیز تاثیر گزار است و حالت دستباف گونه به فرش مسجدی می دهد.

و به طبع چنین نخی با این درجه کیفی بالا حتما در افزایش قیمت سجاده فرش تاثیر گزار خواهد بود.

دومین عامل:شانه و تراکم

هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد هم زیبای فرش مسجدی افزایش می یابد و هم تراکم و فشردگی سجاده فرش بالا می رود و عمر سجاده فرش را افزایش می دهد.

شانه و تراکم پیشنهادی: ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۲۵۰ به بالا

سومین عامل: تعداد رنگ

فرش و سجاده فرش کلا هفت رنگ هشت رنگ و ده رنگ هستند. که هرچه تعاد نخ رنگی بکار برده شده بیشترباشد فرش مسجدی شما زیبایی بیشتری خواهد داشت و ریز بافت تر خواهد شد.

چهارمین عامل: خرید مستقیم

این نکته که شما عزیزان از درب کارخانه سجاده فرش اقدام به خرید نمایید و بطور مستقیم با خود کارخانه سجاده فرش در تماس باشید حتما در قیمت فرش مسجدی تاثیر گزار خواهد بود و نیز شم عزیزان با تماس مستقیم با کارخانه از کیفیت فرش مسجدی اطمینان بیشتری خواهید داشت.

پنجمین عامل: قیمت دلار و ارز

هرچه قیمت دلار و ارز افزایش پیدا کند به طبع قیمت نخ نیز افزایش می یابد چرا که نخ اکرولیک یک نخ وارداتی است.

ششمین عامل:آهار

آهار فرش مسجدی یک عامل مهم در سجاده فرش تلقی می شود چرا که باعث استحکام به سجاده فرش میشود و سجاده فرش بعد از بافت حتما وارد مرحله پرداخت و آهار می شود.

هفتمین عامل:متراژ

مسلما هرچه متراژ فرش مسجدی خریداری شده شما بیشتر باشد سجاده فرش گران تر خواهد شد.

هشتمین عامل:بعد مسافت

با توجه به اینکه سجاده فرش در چه شهری و مکانی مفروش می شود شما عزیزان باید هزینه ای بابت حمل سجاده فرش متحمل شوید.

طرح و نقش سجاده فرش هیچ تاثیری بر قیمت فرش مسجدی ندارد ولی اگر شما طرحی خاص مد نظرتان باشد شرکت طرح مورد نظر شما را طراحی خواهد کرد و فقط درق قبال طراحی سجاده فرش باید هزینه ای پرداخت نمایید.

همچنین شرکت در قبال نصب و زیگزاگ سجاده فرش هیچ هزینه ای را از شما خریداران محترم دریافت نخواهد کرد. و بطور کاملا رایگان فرش مسجدی را برای شما عزیزان مفروش خواهد کرد

نکته پایانی مقاله قیمت فرش مسجدی:

سجاده فرش ها برای مکان های شلوغی مثل مسجد ، حسنیه ، مکان های متبرکه و مامزاده ها و نیز مصلی و نمازخانه ها استفاده می شوند و رفت و آمد در چنین مکان های به طبع زیاد می باشد.

بنانبراین فرش مسجدی خریداری شده ی شما عزیزان حتما باید کیفیت بسیار بالایی داشته باشد تا چندین سال برای شما عمر مفید کند.

بنابراین در خرید فرش مسجدی هیچگاه کیفیت را فدای قیمت نکنید ، چرا که اگر سجاده فرشی با قیمت ارزان خریداری کنید   حداکثر عمر مفید آن یکسال خواهد بود.

اما فرش مسجدی با نخ اکرولیک به طور مدام تا ده سال برای شما کارایی مفید خواهد داشت همچنین هنگاه خرید سجاده فرش اکرولیک شما عزیزان ضمانت نامه فرش مسجدی را دریافت خواهید کرد و تا ۵ سال شرکت در قبال فرش مسجدی شما عزیزان مسئول می باشد.

admin

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  0